jak jest po angielsku szko������a z internatem


szkoła z internatem. boarding school {rzecz.} . ~~~ Za każdym razem, gdy zamykano szkołę -- była to szkoła z internatem, a ja miałem wówczas 7 lat -- trzeba było wędrować, póki się ich nie odnalazło. Every time school closed -- it was a boarding school and I was seven -- you had to travel until you find them.

SZKOŁA Z INTERNATEM - Tłumaczenie na angielski - bab.la Tłumaczenie słowa 'szkoła z internatem' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. bab.laarrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammarToggle navigationshare Tłumacz Słownik Koniugacja Zdania Zwroty Więcej arrow_drop_down Gry Testy

szkoła z internatem - przetłumacz na angielski za pomocą słownika polsko-angielskiego - Cambridge Dictionary

szkoła z internatem - tłumaczenie na angielski oraz definicja. Co znaczy i jak powiedzieć "szkoła z internatem" po angielsku? - boarding school, residential school

Tłumaczenie hasła "szkoła z internatem" na angielski . boarding school jest tłumaczeniem "szkoła z internatem" na angielski. Przykładowe przetłumaczone zdanie: Poszedłem do szkoły z internatem w Bostonie. ↔ I went to boarding school in Boston.

Tłumaczenia w kontekście hasła "szkola z internatem" z polskiego na angielski od Reverso Context: szkoła z internatem

It was a paid boarding-school, but as he was a half-orphan he paid lower tuition. Jechaliśmy do szkoła z internatem razem. We went to boarding school together. Nawiązywanie przyjaźni: szkoła z internatem to świetny sposób na zbudowanie bliskich relacji z rówieśnikami i nauczycielami.

Abbey Mount School is an independent boarding school. Rozmawiałam ze szkołą z internatem, do której chodzi Katlin, przyjęli cię. I have been on the phone all morning with Kaitlin's boarding school. Chociaż nie jesteśmy szkołą z internatem, aranżujemy zakwaterowanie naszym studentom.

internat. masculine noun (genitive) internatu 1. (miejsce zamieszkania) boarding house, (boarding school) dormitory szkoła z internatem a boarding albo residential school 2. (potoczny) (internowanie) detention, internment (miejsce) lock-up (potoczny) PL.

Translation for 'szkoła z internatem' in the free Polish-English dictionary and many other English translations.

Tłumaczenia w kontekście hasła "szkół z internatem" z polskiego na angielski od Reverso Context: Stjärnsberg ma najlepsze sportowe zaplecze pośród szkół z internatem.

Jak jest szkoła z internatem po angielsku? Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa szkoła z internatem i dodaj je do swoich fiszek. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!

rzeczownik. bed and board BrE [niepoliczalny] Angielskiego najszybciej nauczysz się online. Wypróbuj za darmo kurs eTutor. internat - tłumaczenie na angielski oraz definicja. Co znaczy i jak powiedzieć "internat" po angielsku? - hall of residence, residence hall, dormitory, dorm.

Tłumaczenie hasła "z internatem" na angielski residential jest tłumaczeniem "z internatem" na angielski. Przykładowe przetłumaczone zdanie: Przedmiot: Zamknięcie szkół z internatem dla dzieci ↔ Subject: Closure of residential institutions for children

Co znaczy i jak powiedzieć "szkoła z internatem" po angielsku? - boarding school, residential school. "szkoła z internatem" po angielsku — Słownik polsko-angielski .warning Prośba o sprawdzenie. ~~~ Za każdym razem, gdy zamykano szkołę -- była to szkoła z internatem , a ja miałem wówczas 7 lat -- trzeba było wędrować, póki się ich nie odnalazło.

Rodzaje szkół z internatem. Szkoły z internatem można podzielić na kilka rodzajów, w zależności od profilu lub promowanych wartości. Są to: szkoła wojskowa z internatem - przygotowują one młodzież do rekrutacji na wyższe uczelnie wojskowe, a także do pracy w wojsku polskim i służby w jednostkach wojskowych;

Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Jak jest po angielsku: Szkoła z internatem imienia M. Skłodowskiej Curie? czy to będzie: M. Skłodowska Cur… patusiax3 patusiax3

Szkoła z internatem, czyli z angielskiego boarding school, daje możliwość nauki dziecku, które pochodzi z innej miejscowości. Jest to popularna na całym świecie forma wyboru ścieżki edukacyjnej. Ma wpływ na całe życie dziecka, dlatego warto dokładnie przyjrzeć się wadom i zaletom mieszkania w internacie. Depositphotos.

Czym jest szkoła z internatem w Anglii? Internat w Anglii jest szkołą, która zapewnia uczniom zwykłe usługi edukacyjne, jak również zakwaterowanie i posiłki w czasie semestru. Czy studenci zagraniczni mogą uczęszczać do szkół z internatem w Anglii?

Polish English Przykłady kontekstowe "w szkole" po angielsku . Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie. ... Ważne jest jednak, byśmy dyskutowali o tym, jak sprawić, by w szkole było więcej sportu. more_vert. open_in_new Link do źródła ...

Jak jest w szkole z internatem ? Opiszcie zajęcia, mieszkanie i tak dalej. Moja ukochana matka chce mnie tam wysłać, ponieważ mam/miałam zamiar iść do szkoły w innym mieście.

20 wrz 2023 2 wrz 2016

About jak jest po angielsku szko������a z internatem

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly