jak nie czytam jak czytam szkoła podstawowa


Uczniowie szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych wraz z wychowawcami i dyrekcją wzięli udział we wspólnym czytaniu na boisku szkolnym. W akcji wzięło udział 266 osób. Koordynatorem akcji byli nauczyciele bibliotekarze - Mariola Fedyczkowska i Aldona Małek-Zdobylak.

Film z ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam" nagrany na terenie Szkoły Podstawowej nr 8 w Lęborku. Muzyka: Sigala Paloma Faith - Lullaby.

Szkoła Podstawowa nr 62. Menu. Skip to content. 8 czerwca 2018r. odbyła się III edycja najpopularniejszej akcji czytelniczej w Polsce - Jak nie czytam, jak czytam. W naszej szkole spotkaliśmy się w sali gimnastycznej tuż przed rozpoczęcia Dnia Sportu.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jabłowie im. Jana Brzechwy. Dnia 7 czerwca o godzinie 10:00 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w największej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam".

Rekrutacja do Naszej Szkoły. Jak nie czytam, jak czytam. Posted by Agata Waltrowska on 5 Maj 2019. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zaborze z siedzibą w Zaborze przy ul.

Młodsze klasy, pierwsze i drugie czytały na korytarzu siedząc na dywanie. Starsi uczniowie z klas IV- VIII oraz trzecich gimnazjum czytali na podwórku szkolnym, schodach, ławkach i boisku. Wydarzenie przebiegło w koleżeńskiej atmosferze, integrującej wychowanków podczas czytanie.

7 czerwca 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam" zorganizowanej przez miesięcznik „Biblioteka w szkole". O godz. 9.45 uczniowie wraz z nauczycielami przemaszerowali w kolorowym pochodzie z hasłami propagującymi czytanie wokół...

See more of Jak nie czytam, jak czytam on Facebook. Nagrodę za najlepsze zdjęcie zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Szamotułach • Nagroda za najciekawszy sposób realizacji powędrowała do Miejskiego Zespołu Szkół w Dusznikach-Zdroju oraz do I Liceum...

Szkoła Podstawowa nr 95 im. Władysława Broniewskiego w Krakowie. Jak czytam! | 07.06.2019. 7 czerwca przeszło 300 uczniów naszej szkoły pobijało rekord w czytaniu!

W naszej szkole w akcji "Jak nie czytam, jak czytam" wzięło udział 371 osób. Czytali uczniowie, nauczyciele i pracownicy administracji, którzy chętnie uczestniczą w tego typu przedsięwzięciach. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie.

Uczniowie naszej szkoły wyszli na ulicę Dmowskiego z książkami w ręku i utworzyli żywy łańcuch czytelników łączący szkołę z najbliższą filią 22 Biblioteki Raczyńskich. Akcja zakończyła się wspólnym zdjęciem pamiątkowym przed szkołą (zobacz relację także na lazarz.pl).

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych o godzinie 10.00 wyposażeni w koce Łącznie czytało 45 uczniów z klas IV-VII i czworo nauczycieli. Młodsze dzieci (40 dzieci) również przyłączyły się do zbiorowego czytania w trakcie wycieczki szkolnej do Biskupina.

Uprzejmie informuję, że nasza szkoła włączyła się do IV edycji ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam", która jest najpopularniejszą akcją czytelniczą w Polsce. Celem akcji jest promocja czytania w prosty, radosny sposób. Akcji towarzyszy próba bicia rekordu liczby osób czytających w jednym...

"W tym roku nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo "Jak nie czytam jak czytam". Wprowadzeniem w niezwykły nastrój świata książki była inscenizacja szkolnej lektury "Zemsty" przygotowana przez uczniów klasy VII i VI pod czujnym okiem naszej...

8 czerwca włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam" (KB). Szkoła Podstawowa. Podobne wpisy. SPRZĄTANIE ŚWIATA 2017.

Młodzież czyta znacznie więcej, więc stwierdziliśmy, że może nauczyć czegoś dorosłych, manifestując to, co dla nich naturalne - czytanie. 1 czerwca 2017 na boisku szkolnym propagowaliśmy czytelnictwo w ramach akcji „Jak nie czytam jak czytam". Mimo, że pogoda nie do końca nam...

Co roku czyta z nami ponad 400 tys. osób. Partnerzy szkoły. Kontakt. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. 5 Pułku Strzelców Konnych Armii Krajowej w Dębicy.

Tak czytaliśmy w naszej szkole. Jak nie czytam, jak czytam. Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (37) ».

Serwis WWW Szkoły Podstawowej w Mnichu koło Chybia. Informacje, dokumenty i materiały dla uczniów i rodziców. Kolejny raz przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam". Niestety warunki pogodowe nie pozwoliły nam wyjść w plener.

Jesteś tutaj:Strona główna » Jak nie czytam, jak czytam! Uczniowie klas I-IV wzięli udział w czwartej edycji ogólnopolskiej akcji: Jak nie czytam, jak czytam!Celem akcji jest budowanie pozytywnego wizerunku książki, tak by czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z relaksem...

Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni. Dla ucznia. W piątkowy ranek cała społeczność szkolna dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam , jak czytam", polegającej na próbie pobicia rekordu ilości osób czytających w tym samym czasie i miejscu.

8 czerwca 2018 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Piasecznie wzięli udział w ogólnopolskim biciu rekordu w publicznym czytaniu. Każdy na skwer przed Urzędem Miasta przyszedł ze swoją książką i czytał bez przymusu to, na co miał ochotę i jak długo chciał.

Jak nie czytam, jak czytam". Uczniowie Zespołu Szkół w Wohyniu przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji pobijania rekordu w czytaniu w jednym momencie. 08.06.2018r. punktualnie o godzinie 10 00 uczniowie od klasy I SP do klasy VII oraz gimnazjaliści wraz z nauczycielami wyszli w plener, aby...

W parku zgromadzili się uczniowie piławskiej szkoły podstawowej, gimnazjum i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, który koordynował akcję, a także pracownicy MOKiB i wspólnie czytali książki.

...uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Skarżysku - Kamiennej przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji masowego czytania "Jak nie czytam, jak czytam". które wezmą udział w akcji „Jak nie czytam, jak czytam", zostaną rozlosowane nagrody książkowe i rzeczowe oraz bezpłatne prenumeraty czasopism...

Przeczytaj artykul i już czytaj po polsku! Podstawowe litery alfabetu polskiego, oznaczające identyczne lub podobne głoski języka ukraińskiego. Zalecamy zapamiętywać nie tyle nazwy liter, ile głoski oznaczone przez nie.

"Jak nie czytam, jak czytam". Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Jak nie czytam, jak czytam", która odbędzie się 7 czerwca 2019 r. To najpopularniejsza akcja czytelnicza w Polsce.

Codziennie czytaj swojemu dziecku książkę. Nic nie zastąpi efektu, jaki przyniesie oswojenie się dziecka z brzmieniem poszczególnych słów. Najciekawsze porady. Jak nie iść do szkoły? Problemy w Szkole. Sposoby na łatwe i skuteczne ściąganie Techniki Ściągania.About jak nie czytam jak czytam szkoła podstawowa

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly